Asendustegevused

Valmistun ülehomseks eelkaitsmiseks. Olen kirjutanud ühe kaitsekõne valmis, siis selle järgi teinud slaidid ja nüüd slaidide järgi hakkan kirjutama uut kaitsekõnet. Lõputöö viimase veriooni esitasin täna õhtul plagiaadiprogrammist läbi laskmiseks ja täiega loodan, et ei pea sinna enam kirjutama isegi mitte ainsat koma või punkti.

Eile olime sugulase juubelil, mille puhuks tegin natuke õmblustööd, sest pidin oma uue kleidi lühemaks võtma.

 Kleidisabast sain sobiva patsikummi.

 Juubeliõhtule oli tellitud äge pildimasin, kust sai paberfotosid välja lasta. Pildikasti kõrval oli album, kuhu ka oma pildi jätsime.

 Fragment sünnipäevalaualt. Mrt meisterdas šampapudeli traadist mu maasikale postamendi 😀 Pisut loomingut igasse päeva!

Tulime peolt kella kümne paiku ära, et kaugemasse koju sõitmine liiga öö peale ei jääks.

 Haapsalus on hullukanti ilus praegu. Me oma aias on pojengid kasvanud nädalaga umbes pool meetrit ja juba on ka õienupud otsas.

 Neid kollaste õitega põõsaid on praegu linnas hästi palju õitsemas, silmad hakkavad surisema, kui neid vaatan. Põõsa nimi läheb mul kogu aeg meelest ära.

 Hommikuti ma kõnnin tossudega, aga hiljem pikemaid ringe tehes mu vasak jalg enam kinnist jalanõud ei kannata, sest varvas läheb tuliseks ja hakkab roppu kanti valutama. Sellepärast käin isegi lumega teinekord lahtiste sandaalidega. Asi ei ole jalanõu kitsuses või laiuses, vaid temperatuuris. See on mul jälle üks selline haigus, mida ei ole olemas. Mrt nimetas pildil olevat kooslust maailma parimaks kontratseptiiviks 😀

 Selle asemel, et lõputööle pühenduda, sättis mees köögis lambid lakke. Oli vaja kaabel ära vedada, et saaks rulli poodi tagasi viia.

 Mulle sobis asendustegevuseks vaaritamine. Küpsetasin mandlijahust kirsimuhvineid. Kirsid korjasin möödunud suvel siit oma aiast. Mrt leidis ühe muhvini seest kirsikivi. Sest noh, ega mu silm ei ole enam see.

Kui vajad muhvinivormi, siis osta see realiseerimiskeskusest nelja euroga (isend pildil), selle asemel, et täpselt samasugune Selverist kahe kümpiga võtta. Peab ikka teadma, kus asju on.

Leave a Reply