Korraks välgatas

Peaaegu kaks aastat olen üritanud oma pisikese Glocki sihikuga harjuda, üritasin seda eelmisel aastal isegi välja vahetada, aga ei õnnestunud. Leppisin siis, et nii on ja olen viimased trennid ainult oma punniga harjutanud. Tundub, et eile viimase seeriaga hakkasin lõpuks taipama, mida teha. 25 meetri pealt ma pole ilmaski nii täpne olnud. Igatahes vajas see õnnis olukord jäädvustamist, sest ei tea millal jälle saab. Kolm järjest kümpi.

Leave a Reply